Naszymi najczęstszymi produktami są:

Wykonujemy kompleksowe pokrowce z wysokiej jakości materiałów z zabezpieczającymi wstawkami z eko skóry w miejscach narażonych na brudzenie lub uszkodzenie.
Wszystkie pokrowce są w pełni wyściełane gąbką zabezpieczającą drogi sprzęt przed porysowaniem lub obiciem w trakcie transportu.
Uchwyty wykonane z mocnego materiału okalają dolną część pokrowca aby uniemożliwić zerwanie się uchwytu lub niekontrolowane naciąganie materiału pokrowca.
Całość zamykana jest wysokiej klasy zamkiem błyskawicznym który zapewnia bezproblemowe otwieranie i zamykanie. Zamek jest mocny co praktycznie eliminuje możliwość przypadkowego otwarcia (rozerwania się) zamka.

Wykonujemy pokrowce na wszelkiego rodzaju statywy fotograficzne dowolnej długości, na życzenie zabezpieczamy ścianki dodatkową gąbką antywstrząsową.
Pokrowce można zastosować również przechowywania i transportowania statywów na tła fotograficzne banery czy banery typu “roll up”
Zapewniają profesjonalną, wygodną i bezpieczną formę transportu cennych akcesoriów.

Projektujemy i wykonujemy niestandardowe pokrowce do wszelkiego rodzaju urządzeń. Pokrowce są dostosowane do wymagań klienta, uwzględniając wszystkie wymogi jakie są przed nami stawiane.
Między innymi wykonujemy pokrowce na drukarki termosublimacyjne które poza standardowymi ściankami z materiału i gąbki, posiadają dodatkową wkładkę z pianki polietylenowej o grubości 25 mm chroniącej od uderzeń o podłogę lub drgań przenoszonych z niej.

Co trzeba wiedzieć by zamówić pokrowiec:

Oczywistą rzeczą jest by podać wysokość/szerokość/głębokość oraz wagę i w przypadku prostych pokrowców na standardowe przedmioty to w zupełności wystarczy.
Jednak w przypadku niestandardowych przedmiotów o nietypowych kształtach lub nawet nietypowemu rozmieszczeniu wagi może być potrzeba dostarczenia dokładnych planów lub nawet zostawienia produktu na czas wykonania i testowania. 

Między innymi czy pokrowce mają służyć do przechowywania czy transportowania przedmiotów.
W jakich warunkach będą używane np. tylko wewnątrz pomieszczeń czy też na zewnątrz,
Czy należy umieścić dodatkowe kieszenie na akcesoria, kable lub dokumenty?

Między innymi czy i w jakich miejscach należy dodać dodatkowe wstawki z gąbki lub pianki. Czy pokrowiec ma być zabezpieczony przed zabrudzeniami. Czy ma być wykonany z materiałów bryzgo-odpornych. To tylko część pytań na które warto sobie odpowiedzieć. Jeżeli nie jesteś pewien to chętnie udzielimy naszych rad w tym zakresie.

Przed złożeniem zamówienia warto zadać sobie pytanie czy na pokrowcu będziemy planowali umieszczenie jakiegoś logo lub specjalnej kolorystyki, gdyż nie wszystkie materiały są dostępne w szerokiej gamie kolorów.
Dodatkowo logo może wpływać na sam pokrowiec np. w przypadku haftów na materiałach wodoodpornych wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie powierzchni a w przypadku grubych materiałów z gąbką może wpływać na efekt wizualny.

Zdecydowana większość naszej produkcji są to zamówienia wykonywane na zlecenia dużych firm lub o większej ilości. Co nie znaczy, że nie wykonamy pokrowca na indywidualne zamówienie. Często zdarza się, że wykonywaliśmy już podobny pokrowiec na zlecenie wtedy można pominąć najkosztowniejszą i najdłuższą fazę projektowania. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami podając najważniejsze dane a my w możliwe najkrótszym terminie polecimy ci najlepsze rozwiązanie twoich potrzeb.
Nasze pokrowce są szyte na miejscu w Polsce z wykorzystaniem europejskich materiałów dlatego możemy być bardziej elastyczni na Państwa potrzeby. Ważne jest by wiedzieć, że w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo a jakość, szczegółowość i bezpieczeństwo są ważnymi czynnikami kształtującymi cenę.
Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem i wyszkoloną kadrą mamy wiedzę oraz możliwości aby spróbować połączyć te odwiecznie przeciwstawne punkty i zaproponować złoty środek.

Masz zlecenie lub chcesz o coś zapytać?
Napisz do nas już teraz używając tego formularza.

×
×

Koszyk

Zamknij panel
Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze: 350,00